אני מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים בעלי מוגבלות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

על מנת לאפשר נגישות אתר זה לבעלי מוגבלויות, האתר עוצב ונבנה בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, תשנ"ח-1998, לתקן הישראלי שהותקן מכוחו (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA והמסמך WCAG2.0 הבינלאומי, ומותאם לתצוגה בדפדפנים Chrome, Safari בגרסאותיהם האחרונות, ולשימוש בטלפון הסלולרי.

בנוסף להתאמת האתר להוראות הנגישות הוספנו לאתר רכיב עזר לנגישות, המאפשר להקל על הקריאה, הניווט והגלישה באתר. את הרכיב ניתן למצוא בפינה השמאלית. לקבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אני ממשיך לפעול כל העת כדי לשפר את נגישות האתר, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, כולל בעלי מוגבלויות.

למרות המאמצים שהושקעו להנגשת אתר זה, במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר וצפיה בתוכנו, הינכם מתבקשים לפנות אלי בכתובת הדואר האלקטרוני: omersinit@gmail.com כדי שאוכל לטפל בהקדם.

עודכן: 31/08/2023